Co spakować na wakacje z dzieckiem nad morzem?

Wczasy z dzieckiem większości kojarzą się z błogim wypoczynkiem. Maluch potrzebuje jednak wielu rzeczy, by czuć się dobrze z dala od domu. Trzeba więc zabrać jego ulubione zabawki oraz czytanki, aby poprawić mu nastrój. Jeżeli będziemy jechać autem, różnego rodzaju kolorowanki i gry z pewnością uatrakcyjnią podróż. 

Wygodne ubranie też jest niezwykle ważne. Trzeba pamiętać o szortach dla dziewczynki Mayoral oraz przewiewnych chłopięcych spodenkach. Zapewniają one komfort i są przewiewne, a do tego bardzo ładnie wyglądają. Będą idealne na letnie spacery po plaży. Skoro już mowa o plażowaniu – zastanówmy się, czy nie wyposażyć się w parawan. Dzieci szczególnie cenią sobie poczucie intymności i lubią mieć odgrodzony własny kącik. Parawany idealnie się do tego nadają, a dodatkowo stanowią ochronę przed wiatrem. Dobrze jest mieć też przygotowanych kilka zabawek plażowych.

Na słoneczną pogodę

Niezbędny będzie odpowiedni strój kąpielowy, zapewniający zarazem wygodę i zasłaniający intymne części ciała. Dobrze, by był dość obcisły i nie spadał podczas kąpieli w morzu. Taki można zamówić np. na ttps://www.loppo.pl/pl/c/Stroje-kapielowe/512.

Oprócz tego, zabierzmy ze sobą kilka ręczników i koców – ich na plaży nigdy dość.  Kolejnym istotnym elementem są okulary przeciwsłoneczne. Nie można na nich oszczędzać. Jeszcze przed latem zaopatrzmy się w jakościowe modele, które ochronią oczy przed promieniami UV. Warto mieć ze sobą także kapelusz, lub inne nakrycie głowy zapobiegające jej przegrzaniu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewięć + 19 =