Czym musi zająć się świadkowa przed weselem?

Świadkowa przed weselem ma mnóstwo pracy do wykonania. Przede wszystkim odpowiada za to, by panna młoda miała wszystko dopięte na ostatni guzik. Czasem powierza się jej odbiór sukni, załatwienie kwiatów czy też zakupienie jakichś drobnych dekoracji. Musi zatem panować nas wszystkim i być dobrym wsparciem dla panny młodej, której w tym szczególnym okresie zazwyczaj towarzyszy spory stres.

Jakie obowiązki można przydzielić świadkowej?

Wychodząc za mąż, warto pomyśleć o tym, jakie konkretnie obowiązki można przydzielić swojej świadkowej. Mając świadomość tego, że ktoś jest nam w stanie pomóc w wielu kwestiach, czujemy się spokojniejsze. Świadkowa powinna zatem zająć się dla nas sprawami, przy których niekoniecznie jest potrzebny nasz udział bądź też wystarczy tylko krótka konsultacja.

Przykładowo może zamówić nam kwiaty do przystrojenia sali i jakieś inne dekoracje. My możemy natomiast zająć się ich układaniem w odpowiedni sposób, ale wówczas kwestie załatwiania ich nie będą już na naszej głowie.

Świadkowa może również zakupić prezent na wieczór kawalerski. To bardzo miły gest ze strony przyszłej żony, gdy kupuje ona upominek swojemu narzeczonemu w takim wyjątkowym dla niego dniu, gdy może spędzić miło czas ze swoimi przyjaciółmi przed ślubem. Duży wybór prezentów jest dostępny na https://specially4u.pl/.

Przyszła panna młoda może zdecydować co chce zakupić, ale odbiorem i zamawianiem, może być już obarczona świadkowa. Tak naprawdę świadkowa może wykazać się również dekorując salę, domawiając szczegóły z obsługą itp. Może robić wszystko to, na co panna młoda w danej chwili nie ma czasu, a musi zostać to załatwione.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


16 + dwanaście =