Najlepsze pomysły na reklamę małej firmy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli prowadzisz małą firmę, pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć ze swoją ofertą do swoich klientów. Dobry marketing jest podstawą działania każdej większej bądź mniejszej firmy. W tym artykule poznasz kilka sposobów na zareklamowanie się.

Banery

Banery i bilbordy reklamowe są najczęstszą formą reklamy internetowej. Banery reklamowe znajdują się na stronach internetowych i pojawiają się w różnych formatach, od prostych linków tekstowych do złożonych reklam graficznych, które zajmują ekran. Oprócz banerów, istnieją również drapacze chmur, które są większe i bardziej kolorowe niż standardowe banery, i przyciski, które są małe obrazy graficzne, które łączą się z witryny lub reklamy w ramach strony.

Reklamy w wyszukiwarce

Płatne reklamy, które pojawiają się w górnej lub bocznej części wyników wyszukiwania w Google, Bing i Yahoo! Po kliknięciu na reklamę, to przenosi bezpośrednio do witryny reklamodawcy.

Reklamy wideo

Reklamy wideo mogą być wyświetlane przed lub w trakcie filmu na YouTube lub Facebook lub mogą być uruchamiane jako animowane GIF-y w postach mediów społecznościowych lub postów na blogu. Reklama wideo może grać automatycznie, gdy ktoś odwiedza witrynę lub stronę mediów społecznościowych, ale może to być również wywołane przez coś, co odwiedzający robi – takie jak kliknięcie na obraz lub oglądanie pewnej ilości czasu przejść bez robienia niczego innego na swojej stronie.

Kupony

Kupony online przyciągają klientów ponownie i ponownie, oferując zniżki na przyszłe zakupy, jeśli konsumenci przestrzegają pewnych zasad – na przykład kupując dwa przedmioty zamiast jednego za pełną cenę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak budować świadomość marki? Są na to proste sposoby!
Jak budować świadomość marki? Są na to proste sposoby!
Świadomość marki to bardzo ważny element działań marketingowych każdej firmy. Co to takiego? Przez niniejsze pojęcie należy rozumieć wszystkie podejmowane […]
W jakim miejscach najlepszym rozwiązaniem będzie podnośnik koszowy?
W jakim miejscach najlepszym rozwiązaniem będzie podnośnik koszowy?
Podnośnik koszowy to nic innego jak podest ruchomy. Składa się on z platformy oraz kosza, który zamocowany jest na końcu […]
Dlaczego warto zdecydować się na szamba betonowe?
Dlaczego warto zdecydować się na szamba betonowe?
Świetną alternatywę dla odprowadzania ścieków do komunalnej kanalizacji stanowi posiadanie obok domu szamba betonowego. To bezodpływowy zbiornik umieszczony w ziemi, […]