Najlepsze pomysły na reklamę małej firmy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli prowadzisz małą firmę, pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć ze swoją ofertą do swoich klientów. Dobry marketing jest podstawą działania każdej większej bądź mniejszej firmy. W tym artykule poznasz kilka sposobów na zareklamowanie się.

Banery

Banery i bilbordy reklamowe są najczęstszą formą reklamy internetowej. Banery reklamowe znajdują się na stronach internetowych i pojawiają się w różnych formatach, od prostych linków tekstowych do złożonych reklam graficznych, które zajmują ekran. Oprócz banerów, istnieją również drapacze chmur, które są większe i bardziej kolorowe niż standardowe banery, i przyciski, które są małe obrazy graficzne, które łączą się z witryny lub reklamy w ramach strony.

Reklamy w wyszukiwarce

Płatne reklamy, które pojawiają się w górnej lub bocznej części wyników wyszukiwania w Google, Bing i Yahoo! Po kliknięciu na reklamę, to przenosi bezpośrednio do witryny reklamodawcy.

Reklamy wideo

Reklamy wideo mogą być wyświetlane przed lub w trakcie filmu na YouTube lub Facebook lub mogą być uruchamiane jako animowane GIF-y w postach mediów społecznościowych lub postów na blogu. Reklama wideo może grać automatycznie, gdy ktoś odwiedza witrynę lub stronę mediów społecznościowych, ale może to być również wywołane przez coś, co odwiedzający robi – takie jak kliknięcie na obraz lub oglądanie pewnej ilości czasu przejść bez robienia niczego innego na swojej stronie.

Kupony

Kupony online przyciągają klientów ponownie i ponownie, oferując zniżki na przyszłe zakupy, jeśli konsumenci przestrzegają pewnych zasad – na przykład kupując dwa przedmioty zamiast jednego za pełną cenę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie akcesoria i zabawki sprawdzą się dla 2-letniego dziecka?
Jakie akcesoria i zabawki sprawdzą się dla 2-letniego dziecka?
Dzieci rozwijają się bardzo szybko, ale aby rozwój ten był efektywny, trzeba go należycie wspomóc. Nie należy robić tego poprzez […]
Jak wprowadzać w firmie nowe projekty i realizacje, które będą zgodne z oczekiwaniami klientów
Jak wprowadzać w firmie nowe projekty i realizacje, które będą zgodne z oczekiwaniami klientów
Współcześnie większość firm wprowadza nowe produkty i usługi w zgodzie z założeniami user-centered design. Termin ten oznacza projektowanie skupione wokół […]
Jak poprawić wygląd swojego samochodu?
Jak poprawić wygląd swojego samochodu?
Samochód to dla wielu osób podstawowy środek lokomocji. Z tego powodu właściciele pojazdów pragną zadbać o swoją maszynę jak najlepiej. […]