Czym wyróżniają się rolety dzień noc?

Bardzo dużą popularność w ostatnim czasie zyskały rolety dzień i noc. Charakteryzują się one przede wszystkim swoją nietypową budową, ponieważ wykonane są ze specjalnych zaciemniających lub prześwitujących pasów, które pokryte są dodatkową tkaniną materiałowego. Tak ułożone naprzemiennie pasy pozwalają nam na regulację stopnia zaciemnienia pomieszczenia. Możemy w ten sposób do wnętrza pomieszczenia wpuścić troszeczkę promieni słonecznych albo częściowo przesłonić okno lub całkowicie je zasłonić.

Jakie znajdziemy typy rolet dzień i noc?

Przede wszystkim najpopularniejsze są rolety dzień i noc wolnowiszące. Są to rolety klasyczne, które montowane są do ściany lub sufitu i najlepiej sprawdzają się przy dużych i nietypowych rozmiarach okien. Rolety dzień i noc mogą być również zawieszone na mocnej taśmie klejącej lub mogą zostać zamontowane za pomocą specjalnych haczyków bezpośrednio do ramy okna. Jeszcze innym rozwiązaniem są rolety w kasecie, które przylegają bezpośrednio do szyby i zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Mogą one również być zamontowane za pomocą specjalnych uchwytów lub też poprzez wklejenie w ramę.

Rolety typu noc i dzień możemy zastosować we wszystkich rodzajach pomieszczeń nawet w bardzo dużych pomieszczeniach przeszklonych. Wpływają one bezpośrednio na poziom zaciemnienia pokoju, ale także na wygląd i estetykę. Dzięki temu, że mają paskowy wzór, to stanowią świetną ozdobę w oknie podobnie jak firany. Wyróżniają się one przede wszystkim tym, że można je z łatwością regulować i pozwalają całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Ich różne warianty znajdują się na https://rolety.eu/.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziesięć − 7 =