Jak sprawić by doznania z współżycia z partnerem były lepsze?

Jeśli szukasz sposobów, aby uczynić swoje życie seksualne bardziej ekscytujące, to czas, aby wypróbować te wskazówki.

Oto najlepsze sposoby, aby uczynić seks bardziej przyjemnym:

Relaks i wygoda

Upewnij się, że zarówno ty, jak i twój partner jesteście zrelaksowani i wygodni. Jeśli jesteś zestresowany lub martwisz się o coś, może to zrujnować nastrój. Upewnij się, że poświęcasz kilka minut przed stosunkiem, aby się zrelaksować i zrelaksować. Możecie wziąć razem ciepłą kąpiel, wtulić się w kanapę lub wspólnie oglądać telewizję. Po prostu nie pozwól, aby stres zrujnował wasz związek.

Eksperymentuj z zabawkami erotycznymi

Innym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego jest wypróbowanie kilku zabawek erotycznych. Wiele par stwierdza, że używanie wibratora razem może pomóc ich partnerowi osiągnąć orgazm szybciej, jak również zwiększyć ich przyjemność z doświadczenia. Jeśli szukasz pomysłów na to, jaki typ zabawki erotycznej może być dla Ciebie odpowiedni, porozmawiaj z kimś w sklepie, takim jak choćby https://ohparis.pl/, z pewnością Ci doradzi w sprawie zakupu.

Szczerość i zrozumienie

Bądźcie ze sobą szczerzy w kwestii tego, co czujecie dobrze, a co nie – zwłaszcza podczas stosunku. Jeśli jedno z was robi coś, co sprawia, że drugie czuje się niekomfortowo, powiedzcie mu o tym natychmiast, aby wiedziało, jak to poprawić podczas przyszłych sesji stosunku. Ważne jest również, aby obaj partnerzy komunikowali swoje upodobania i niechęci przed wypróbowaniem nowych pozycji lub technik w łóżku – zapewni to, że obaj partnerzy są zadowoleni z tego, co dzieje się podczas seksu, zamiast po prostu ulec partnerowi na jego prośbę, ponieważ czują się zobowiązani lub ponieważ nie chcą zranić uczuć partnera, mówiąc nie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


3 × cztery =