Jakich błędów unikać przy robieniu manicure?

Wraz z pojawieniem się w sprzedaży lakierów do paznokci, kobiety zyskały szansę na stworzenie na swoich dłoniach ozdób, dopasowanych do stylizacji. W ostatnich latach wiele kobiet regularnie odwiedza salony kosmetyczna korzystając z oferowanych tam lakierów hybrydowych czy paznokci żelowych. Trwały manicure skłonił producentów kosmetyków do stworzenia rozwiązań gwarantujących ten sam efekt w warunkach domowych.

Jak profesjonalnie wykonać manicure w domu?

Główne błędy popełniane podczas domowego malowania paznokci to dobór złych produktów i ich nieprecyzyjne wykorzystanie. Doskonałym rozwiązaniem, które zdecydowanie ułatwi zadanie, są lakiery hybrydowe przeznaczone do domowego użytku. Do ich użycia potrzebna będzie lampa przeznaczona do wykonywania manicure’u hybrydowego, jednak nie jest to duży wydatek. Nakładając lakier hybrydowy na paznokcie można wesprzeć się wacikami czy patyczkami i skorygować popełnione błędy, ponieważ zastyga on dopiero pod wpływem użycia lampy.

Ciekawym rozwiązaniem zyskującym popularność, są lakiery Golden Rose, które zapewniają efekt paznokci żelowych lub matowych. Przy prawidłowym użyciu mogą zagwarantować wygląd dłoni jak po wyjściu z salonu. Należy pamiętać o nałożeniu optymalnej warstwy lakieru – w przypadku zbyt małej ilości produktu efekt nie będzie widoczny, a po nałożeniu zbyt dużej ilości powstaną brzydkie odciski.  Manicure wykonany w domu może być świetną okazją na relaks, a efekt przy odpowiednim doborze produktów i starannym wykonaniu może być olśniewający.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


sześć + piętnaście =