Niekonwencjonalne rozwiązania w ramach wyposażenia wnętrz

Dawno przeminęły czasy, gdy lustra były wyłącznie użytkowymi elementami wyposażenia domów i mieszkań. Współcześnie, ciekawie zaprojektowane i wykonane zwierciadła są często wykorzystywaną dekoracją pomieszczeń. Jak dobrać formę i wielkość lustra pod konkretny styl danego pomieszczenia? Odpowiedzi na to pytanie postaramy się udzielić w dalszej części naszego artykułu.

Lustra, jako dodatki dekoracyjne – czy to możliwe?

Dużą popularnością wśród projektantów wnętrz cieszą się lustra okiennica. Rozwiązanie to może się wydawać bardzo nietypowe i niefunkcjonalne, ale w rzeczywistości zwierciadła tego typu są praktyczne i nadają pomieszczeniom bardzo oryginalnego, nieco kolonialnego lub wręcz romantycznego stylu. Lustra umieszczone w okiennicach to jednak nie tylko klasyka. Zwierciadła w metalowych, poprzemysłowych ramach okiennych świetnie bowiem sprawdzą się, jako element wyposażenia pomieszczeń zaprojektowanych w stylu postindustrialnym.

Oczywiście, eksperymentowanie z lustrami to nie tylko poszukiwanie ich nowych, ciekawych form. Bardzo oryginalne efekty można również uzyskać, stawiając na bardziej wyraziste kolory ram przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego ich wyglądu. Ciekawą propozycją dla miłośników minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz mogą być między innymi lustra umieszczone w czarnych, geometrycznych ramach. Z ofertą modeli zwierciadeł tworzonych w tej stylistyce można się zapoznać na przykład na stronie internetowej https://www.impresje24.pl/pol_m_Meble_Lustra_Lustra-w-czarnej-ramie-325.html.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


cztery × dwa =