W jakich miejscach warto zastosować ekrany ledowe?

Ekrany LED stały się istotnym elementem miejskiego krajobrazu. Zwane też telebimami znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach reklamy albo przy okazji różnych wydarzeń. Nowoczesne ekrany zbudowane z diod elektroluminescencyjnych dają wysoką jakość obrazu, przy szerokim wyborze różnych rozmiarów. Gdzie można je praktycznie wykorzystać? 

Marketing 

Ekrany LED to znakomity sposób na promowanie swoich produktów lub usług. Ich różnorodne wielkości przy wysokiej jakości obrazu na pewno przyciągną uwagę klientów. Nie bez przyczyny przybywa ich w miastach czy centrach handlowych. Sprawdzają się znacznie lepiej niż niewidoczne plakaty lub – co gorsza – ulotki. Dzięki ekranom LED można połączyć obraz (nawet z elementami 3D) z dźwiękiem. Produkcją takich nowoczesnych ekranów zajmuje się m.in. następująca firma https://gilbt.com/. Oferuje zarówno telebimy zewnętrzne, jak i wewnętrzne. 

Imprezy masowe

Ekrany LED znalazły swoje zastosowanie również na imprezach o różnym charakterze. Na festiwalach i koncertach pomagają zobaczyć z daleka co dokładnie dzieje się na scenie. Dotyczy to zresztą również pielgrzymek, pikników rodzinnych albo wydarzeń lokalnych. Ekrany LED są także popularne podczas imprez sportowych, gdzie pełnią rolę band reklamowych. Znaleźć je można również w strefach kibica poza stadionem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × 4 =