Co powinno znaleźć się w publicznej toalecie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Publiczna toaleta to miejsce, do którego ludzie chodzą, aby się załatwić. Jest to również miejsce, gdzie ludzie idą zrobić inne rzeczy, takie jak umyć ręce i nałożyć dezodorant. Ale co najważniejsze, jest to miejsce, w którym ludzie dzielą się zarazkami.

Wiele osób zakłada, że wszystkie publiczne toalety są takie same. Nie są. Niektóre są czyste, inne brudne, a jeszcze inne to wręcz brudne miejsca z zepsutymi toaletami i brakiem mydła (lub papieru toaletowego).

Co więc powinno znaleźć się w publicznej toalecie? Mamy dla Ciebie wskazówki, jak stworzyć czystą i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich:

Miejsce na mydło do rąk

Większość publicznych toalet nie zapewnia mydła, dlatego często można zobaczyć ludzi wychodzących z łazienek z mokrymi rękami i papierowymi ręcznikami.

Przewijaki dziecięce

Są one ważne dla rodziców, którzy muszą zmieniać pieluchy swoim dzieciom. Przewijaki dziecięce powinny znajdować się w tym samym miejscu co zwykłe kabiny toaletowe, aby nie trzeba było przemierzać całej toalety w poszukiwaniu takiego miejsca.

Środek do dezynfekcji rąk

To oczywiste, ale warto wspomnieć o tym ponownie. Wiele osób nie tknie płynu do mycia rąk, ponieważ uważa, że używanie go jest szkodliwe dla nich lub ich dzieci. Ale powiemy to jeszcze raz: Nie ma nic złego w używaniu środka do dezynfekcji rąk, gdy jesteś w miejscu publicznym. W rzeczywistości zaleca się to robić zawsze, gdy jest to możliwe, aby uniknąć zachorowania na zarazki czyhające na dłoniach.

Ręczniki papierowe

Nawet jeśli w kabinie toaletowej lub umywalce jest bieżąca woda, czasami nie działa ona wystarczająco dobrze, aby każdy mógł dokładnie umyć ręce po skorzystaniu z łazienki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sportowy look na co dzień
Sportowy look na co dzień
Każdego ranka po wstaniu z łóżka i po porannej toalecie ubieramy się. Często zakładamy ubrania dość zwyczajne, niezbyt eleganckie. Jednak […]
Skończyć z uzależnieniem – gdzie się udać i co należy zrobić?
Skończyć z uzależnieniem – gdzie się udać i co należy zrobić?
Problemy związane z uzależnieniem niejednokrotnie wymagają konsultacji ze specjalistą i określeniem właściwej diagnozy. Gdzie tkwi największy problem? Osoby borykające się […]
Niekonwencjonalne pomysły na domowe oświetlenie
Niekonwencjonalne pomysły na domowe oświetlenie
Upodobania i wizje upragnione domu użytkowników, sprawiają, że pomysłów na aranżacje jest bardzo wiele. W dużym stopniu sposób na wystrój […]