Jakie materiały używane są w celu zabezpieczenia paczek do transportu?

Firmy zajmujące się na co dzień dystrybucją towarów stają nieustannie przed nowymi wyzwaniami. Rynek konkurencyjny ulega wielu przemianom, a klienci bardzo precyzyjnie komunikują swoje potrzeby. W takiej sytuacji potrzebne są kompleksowe i doskonale dostosowane rozwiązania, które będą uwzględniały wszystkie okoliczności pojawiające się na rynku towarów i usług. Bardzo duże znaczenie ma odpowiednia organizacja logistyki.

Estetycznie i starannie zapakowane produkty

Solidne zabezpieczenie paczek w transporcie konieczne jest z uwagi na ewentualne uszkodzenia mechaniczne oraz podatność na zmienne warunki pogodowe w trakcie realizowanych dostaw. Producent opakowań kartonowych oferuje wytrzymałe pudełka z tektury wielowarstwowej, które wykorzystywane są przez rozmaite branże. Mogą to być opakowania klapowe, fasonowe oraz wygodne kartoniki z wieczkiem. W zależności od specyfiki branży można wybrać odpowiedni wariant. Duży potencjał mają projekty opakowań personalizowane – idealnie dostosowane do potrzeb klienta i prowadzonej działalności.

W transporcie towarów wykorzystywana jest też folia stretch – wytrzymała, a zarazem bardzo elastyczna (idealnie nadaje się np. do transportu paletowego i opakowań zbiorczych). Jako dodatkowe zabezpieczenie i akcent marketingowy można też zastosować taśmy pakowe z logo, które zwiększają rozpoznawalność marki. Do pakowania wyrobów delikatnych stosowane są również kartonowe przekładki oraz praktyczne folie bąbelkowe, co sprawdza się szczególnie przy wysyłkach ze sklepów internetowych. Estetycznie zapakowane wyroby to znakomita wizytówka dla całej firmy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


14 + 8 =