Praktyczne nagrody dla sportowców

Organizując zawody sportowe, należy pomyśleć również o wartościowych nagrodach dla zwycięzców. O ile puchar czy też dyplom jest oczywistą sprawą, o tyle wybranie odpowiednich nagród nie należy do najłatwiejszych. Najczęściej wybiera się coś, co będzie praktyczne i przyda się sportowcom w codziennych treningach.

W zależności od dyscypliny można wybrać uniwersalne upominki – oczywiście biorąc pod uwagę posiadany budżet. Przygotowując się do zawodów, warto zaopatrzyć się w smycze reklamowe, tak by każdy uczestnik miał jakąś pamiątkę po zawodach.

Jaką nagrodę wybrać?

Najlepsze nagrody to te bardzo praktyczne. Sportowcom z pewnością przyda się odzież sportowa ufundowana w postaci np. bonu do profesjonalnego sklepu. Uczestnik może wtedy sam zdecydować na co dokładnie przeznaczy nagrodę i wybrać odpowiedni rozmiar, kolor czy fason. Dobrą nagrodą są również ufundowane wyjazdy wypoczynkowe w atrakcyjne miejsca w Polsce i za granicą. Organizatorzy zawodów wybierają również różne akcesoria sportowe. Wielu sportowców ucieszy nagroda pocieszenia taka jak kubki termiczne czy inne drobne upominki.

Nagrody przy niskim budżecie

Przy niskim budżecie warto znaleźć sponsorów. Szukając sponsorów, warto przygotować ofertę i zaoferować jakieś działania w zamian np. reklamę podczas wydarzenia sportowego. W zależności od miejsca, firmy sponsorujące nagrody mogą podarować nagrody pieniężne bądź właśnie produkty lub usługi ze swojej oferty. Często dodatkowo dodają też upominki dla każdego uczestnika, zniżki na swoje usługi lub produkty.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście − 5 =