Jakie są modele wieszaków sklepowych?

Odpowiednia ekspozycja towaru w sklepie to podstawa. Żaden klient nie zdecyduje się na zakup produktu, który leży w nieatrakcyjnej pozycji lub jest słabo widoczny. Ponadto ubogie wyposażenie sklepu sprawia wrażenie, że placówka nie jest profesjonalna. Nie dziwi więc fakt, że automatycznie zanotuje ona znacznie niższą sprzedaż niż jej konkurencja. Dlatego tak ważne jest to, aby projektując sklep, wybrać właściwie wyposażenie. Przykładowo na wieszakach sklepowych powinny znaleźć się różnorodne elementy garderoby, które położone na półkach będą wyglądać dużo mniej atrakcyjnie. Na jakie modele warto postawić?

Wieszaki w sklepach – podstawa udanej ekspozycji

Wieszaki, które wybieramy do naszego sklepu, powinny być przede wszystkim wykonane z odpowiedniej jakości materiałów. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której lekkie dotknięcie produktu przez klienta sprawi, że cała konstrukcja wyląduje na ziemi. Dlatego też warto postawić na sprawdzonego dostawcę, np. Vitrum. Podstawowym modelem wieszaków jest ten, który posiada uchwyt po jednej stronie. W niektórych przypadkach warto jednak postawić na te z podwójnym.

Istnieją także wersje, które można dowolnie regulować pod kątem wysokości, tak aby jak najlepiej dopasować je do naszych produktów. Innym, bardzo ciekawym rozwiązaniem, są wieszaki posiadające funkcję obrotową. Jest to innowacja, która pozwala klientom oglądać towar ze wszystkich stron bez zbędnego wysiłku. Doskonałym wyborem są także modele składane, które świetnie sprawdzają się podczas transportu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


siedemnaście + 4 =