Klasyka w modzie – na co zwracać uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimowe klasyki

Wraz z rozpoczęciem roku 2019 kolejny raz weszliśmy w nowy sezon modowy. Rokrocznie wkraczamy najpierw w etap zimowy i choć trendy zmieniają się w znacznym stopniu, jest jedna rzecz zawsze pozostaje na topie- szacunek do klasyki. Nowoczesność czy ekstrawagancja w stylu, rozmiarze i kolorze, mimo iż są niezwykle popularne wśród wielu cenionych projektantów, często nie znajdą zwolenniczek w miejscu innym niż wybieg. W życiu codziennym można wybrać strój modny, ale z klasą, pasujący zarówno na spotkaniu biznesowym, jaki i w bardziej swobodnych okolicznościach.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

W okresie zimowym największą uwagę zwraca się na okrycia wierzchnie, które nie tylko chronią przed wiatrem, zimnem czy śniegiem, ale również towarzyszą przez większą część dnia, wpływając na to, jak się noszący czuje je i jak wygląda. W tym sezonie wśród wielu dostępnych styli, by wymienić płaszcze oversized, kurtki lotnicze czy kraciaste modele retro, największym hitem zdaję się być klasyczny kożuch damski.

Lekkie oraz różnorodne w tym sezonie kożuchy są proste, dopasowane, z paskiem podkreślającym talię w tradycyjnych, szlachetnych odcieniach, pojawiając się na wybiegach i w kolekcjach wielu najpopularniejszych projektantów. Także i tu klasyka spotkać się może z nowoczesnym twistem w formie ekstrawaganckiej palety kolorów lub hojnych futrzanych mankietów i kołnierzy. Dodatkiem, który będzie czynił różnicę są modne torebki damskie – to ich fason, rozmiar oraz kolor, w połączeniu z kożuchem pozwoli odróżnić, czy właścicielka jest na spotkaniu firmowym czy w drodze na randkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dekoracja sali weselnej – zlecić czy zrobić samemu?
Dekoracja sali weselnej – zlecić czy zrobić samemu?
Dzień ślubu to wielki dzień nie tylko dla pary młodej, ale również dla ich rodzin i przyjaciół. Chyba nikomu nie […]
Gdy iPhone przestaje działać
Gdy iPhone przestaje działać
Nie ma co ukrywać. Najlepsze telefony na rynku to iPhone. Są najładniejsze i mają najciekawszą zawartość. Praktycznie każdy chciałby mieć […]
Jak zapewnić opiekę małemu dziecku?
Jak zapewnić opiekę małemu dziecku?
Kiedy musisz zapewnić opiekę dla małego dziecka, może to być wyzwanie. Ale z pewnym przygotowaniem, możesz upewnić się, że Twoje […]