Nowoczesne zamki do drzwi

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że o bezpieczeństwo należy zadbać zawczasu, aby uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Rolety antywłamaniowe, pancerne drzwi, wideofony – mamy do dyspozycji cały arsenał środków, które mają pomóc ustrzec nasz dobytek przed złodziejem. Jednak najprostszym i zapewniającym dużą ochronę narzędziem jest odpowiedni zamek. Warto w niego zainwestować, by cieszyć się komfortem psychicznym.

Wysoka jakość, atrakcyjna cena

Nowoczesnym i sprawdzonym modelem jest zamek Gerdalock v3. Jest uniwersalny, pasuje do standardowych drzwi i można go otworzyć standardowym kluczem. Jednak to dedykowana mu aplikacja sprawia, że nie musimy pamiętać o zabraniu kluczy z domu. Inteligentna technologia, po połączeniu z aplikacją, pozwoli nam sterować zamkiem z poziomu smartfona, udostępniać klucze wybranym osobom, a także kontrolować, kto i kiedy otworzył drzwi. Baterie wystarczają średnio na rok, a o ich wymianie zostaniemy odpowiednio wcześniej powiadomieni. 

Dobrym rozwiązaniem może być też zakup zamka szyfrowego. Jego zaletą jest fakt, że nie musimy używać klucza, a jedyne co musimy zrobić, to wpisać zwykle czterocyfrowy kod. Takie rozwiązania stosowane są najczęściej w biurach, hotelach, a także w apartamentowcach. Większość modeli zasilana jest prądem o napięciu 6 V, dlatego nie trzeba martwić się wymianą baterii. Niezależnie od naszych preferencji estetycznych, warto wybierać modele sprawdzonych marek. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko, co chcemy chronić, będzie zawsze bezpieczne.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


16 − jedenaście =