Ogród dla dzieci – jak go zaaranżować?

Czy masz dom z ogrodem i chciałabyś go tak zaaranżować, aby dzieci mogły bawić się w nim bezpiecznie? Oto kilka wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jak urządzić ogród, z którego dzieci i dorośli będą chętnie korzystali.

Praktycznie i wygodnie

Podczas urządzania ogrodu, warto wydzielić strefy: na odpoczynek oraz na zabawę. W strefie odpoczynku możesz postawić komplet ogrodowy z technorattanu. Dzięki temu ta część ogrodu stanie się miejscem niezwykle funkcjonalnym. Meble, które są wykonane z  technorattanu. Dlatego są wytrzymałe na oddziaływanie warunków atmosferycznych – promieniowanie słoneczne oraz na opady deszczu i śniegu.

Strefa dla dzieci

Urządzając strefę dla dzieci, należy dostosować ją tak, aby dzieci mogły bawić się w niej swobodnie. Możesz ustawić w niej plac zabaw dla dzieci, który składa się z zestawu: zjeżdżalni oraz huśtawki. Jeśli masz mniejsze dzieci, przydatna może okazać się piaskownica, która jest wykonana z drewna. Jeżeli masz starsze dzieci, zdecyduj się na postawienie w ogrodzie także trampoliny.

Dekoracja w ogrodzie  

Niezbędnym elementem w ogrodzie jest jego dekoracja. Możesz postawić w nim figurki oraz lampy ogrodowe. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z niego także podczas letnich wieczorów. Lampy ogrodowe możesz umieścić wzdłuż ścieżek oraz powiesić je na tarasie. Aranżując ogród, wybierz także rośliny, które mają znaleźć się w nim. Jeśli chcesz, aby Twój ogród był funkcjonalny, a jednocześnie wygodny, skorzystaj z oferty sklepu internetowego: https://furnilux.pl/ogrod.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − 9 =