Rodzaje pudełek

Wykorzystujemy je do wysyłania paczek, przechowywania różnych przedmiotów i opakowanie na prezent. O czym mowa? O pudełkach. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy najważniejsze rodzaje, które możesz spotkać na rynku artykułów tego typu.

Z otwieranym wieczkiem

Popularnym typem, który często jest wykorzystywany przy prezentach są pudełka typu wieko-dno. Mogą mieć różne kształty i rozmiary. Z uwagi na zastosowanie do pakowania podarunków często mają ozdobne wykończenie. Pudełko z otwieranym wieczkiem będzie idealne, gdy chcesz podarować komuś mały prezent – np. breloczek, kolczyki, zegarek lub bransoletkę. Można je zamówić np. na http://art-box.com.pl/oferta.php

A może z mankietem?

Specyficznym rodzajem pudełek typu wieko-dno są te z mankietem. Są one jeszcze bardziej efektowne od tych pierwszych, ponieważ posiadają ozdobny mankiet znajdujący się na denku. Jest to dodatkowa część opakowania. Tego typu pudełka również są stosowane do pakowania prezentów.

Na magnes

Pudełka magnesowe sprawdzą się zarówno do pakowania prezentów, jak i jako ozdobny i praktyczny element dekoracji wnętrza mieszkania. Taki gadżet już sam w sobie może stanowić podarunek – będzie bowiem świetnie pełnić funkcję szkatułki na biżuterię albo inne drobne przedmioty, np. spinki i akcesoria do włosów.

Takie, które składasz i rozkładasz

Na rynku są dostępne także pudełka składane. Stanowią one ciekawą propozycję dla osób, które szukają ozdobnych i praktycznych organizerów. Takie rozwiązanie sprawdzi się także w małych mieszkaniach, ponieważ tego typu produkty można w dowolnej chwili złożyć. Pudełka składane są tworzone nie tylko z tektury – możemy spotkać m.in. materiałowe czy plastikowe. 

Artykuł przygotowany we współpracy z ART-BOX.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć × 5 =