W jakiej formie zakupić pamiątkę I Komunii?

Pierwsza Komunia to dla każdego młodego człowieka niezwykle emocjonujące przeżycie. Przeważnie po uroczystości w kościele odbywa się przyjecie zorganizowane w domu lub wynajętym lokalu. Będąc zaproszonym na taką imprezę, warto podarować dziecku wybrany przez siebie prezent – najlepiej po konsultacji z jego rodzicami, tak aby mieć pewność, że będzie z niego zadowolony. Zaleca się przy tym kupowanie nieco droższych i bardziej trwałych rzeczy, a nie odpustowej tandety.

Gadżety elektroniczne wiodą obecnie prym

Do najbardziej klasycznych podarunków z okazji I Jomunii zaliczamy personalizowane albumy na zdjęcia, pięknie oprawione biblie z ręczną dedykacją i wygrawerowanym imieniem oraz posrebrzane łańcuszki z krzyżykiem na szyję. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się też srebrne obrazki z wytłoczonym kielichem, hostią, Jezusem Chrystusem czy postaciami świętych. Mnóstwo egzemplarzy można znaleźć na http://quovadis.sklep.pl/pierwsza-komunia/srebrne-obrazki.

Ponadto bardzo często wręczane są rowery, zegarki naręczne, pieniądze w formie gotówki (zapakowane w kopertę), tablety multimedialne, smartfony, a nawet mobilne laptopy o wartości kilku tysięcy złotych. Niektórzy goście zaproszeni na uroczystość pragną jednak podarować dziecku coś znacznie mniej typowego. Powinni oni postawić choćby na hulajnogę elektryczną z amortyzacją i hamulcem ręcznym (ewentualnie deskorolkę), ponieważ jest to sprzęt zapewniający mnóstwo emocjonującej rozrywki, a jednocześnie dosyć wytrzymały i niezawodny w działaniu. Pozostałe propozycje oryginalnych prezentów to m.in.: dron latający, smartwatch z funkcją GPS i dotykowym wyświetlaczem, luneta, zestaw małego naukowca i wieloelementowe klocki lego.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


4 + 10 =