Strony wizytówkowe – jakie pełnią funkcje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Strona wizytówka to narzędzie, które pozwala stworzyć niestandardową stronę docelową dla Twoich kont w mediach społecznościowych. Jest to łatwy sposób na zbieranie adresów e-mail i budowanie listy, a jednocześnie zdobycie większej liczby zwolenników w mediach społecznościowych.

Najczęstszym przypadkiem użycia stron wizytówkowych jest budowanie listy e-mailowej, ale istnieje wiele innych sposobów, aby je wykorzystać, jak również.

Strony wizytówkowe to świetny sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności i doświadczenia.

Oto kilka pomysłów na to, jak możesz je wykorzystać:

Zbieraj e-maile 

Dzięki odpowiedniemu formularzowi opt-in możesz zbierać adresy e-mail od każdego, kto odwiedza Twoją stronę. Ułatwia to ludziom zapisanie się do Twojego newslettera lub listy mailingowej.

Zbuduj swoje podążanie 

Strony wizytówkowe są świetne do zdobycia większej liczby zwolenników w mediach społecznościowych, ponieważ pozwalają na bezpośrednie linkowanie do swoich profili na Facebooku i Twitterze. Możesz również dodać linki do każdego innego konta w mediach społecznościowych, które jest istotne dla Twojej firmy (takie jak Instagram lub Pinterest).

Promuj treści 

Strona wizytówki to doskonały sposób na promowanie treści na wielu platformach, takich jak posty na blogu lub filmy. Możesz nawet użyć tej techniki, jeśli stworzyłeś film na YouTube i chcesz, aby ludzie podzielili się nim ze swoimi przyjaciółmi lub członkami rodziny na Facebooku lub Twitterze – wystarczy dodać link!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie elementy bezpieczeństwa musi posiadać rower podczas jazdy?
Jakie elementy bezpieczeństwa musi posiadać rower podczas jazdy?
Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w rowerze jest rama. Rama powinna być wykonana z trwałych materiałów, takich jak […]
Jakie podstawowe wyposażenie powinno się znajdować w gabinecie stomatologicznym?
Jakie podstawowe wyposażenie powinno się znajdować w gabinecie stomatologicznym?
Odpowiednia jakość świadczonych usług stomatologicznych wymaga zastosowania wysokiej klasy urządzeń i narzędzi. Dobrej jakości sprzęt pozwala na pełne wykorzystanie potencjału […]
Aloes – jakie ma zalety?
Aloes – jakie ma zalety?
Aloes, zwany również „różdżką z nieba”, to sukulent o właściwościach leczniczych. Może być stosowany do leczenia oparzeń, skaleczeń i podrażnień […]