Strony wizytówkowe – jakie pełnią funkcje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Strona wizytówka to narzędzie, które pozwala stworzyć niestandardową stronę docelową dla Twoich kont w mediach społecznościowych. Jest to łatwy sposób na zbieranie adresów e-mail i budowanie listy, a jednocześnie zdobycie większej liczby zwolenników w mediach społecznościowych.

Najczęstszym przypadkiem użycia stron wizytówkowych jest budowanie listy e-mailowej, ale istnieje wiele innych sposobów, aby je wykorzystać, jak również.

Strony wizytówkowe to świetny sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności i doświadczenia.

Oto kilka pomysłów na to, jak możesz je wykorzystać:

Zbieraj e-maile 

Dzięki odpowiedniemu formularzowi opt-in możesz zbierać adresy e-mail od każdego, kto odwiedza Twoją stronę. Ułatwia to ludziom zapisanie się do Twojego newslettera lub listy mailingowej.

Zbuduj swoje podążanie 

Strony wizytówkowe są świetne do zdobycia większej liczby zwolenników w mediach społecznościowych, ponieważ pozwalają na bezpośrednie linkowanie do swoich profili na Facebooku i Twitterze. Możesz również dodać linki do każdego innego konta w mediach społecznościowych, które jest istotne dla Twojej firmy (takie jak Instagram lub Pinterest).

Promuj treści 

Strona wizytówki to doskonały sposób na promowanie treści na wielu platformach, takich jak posty na blogu lub filmy. Możesz nawet użyć tej techniki, jeśli stworzyłeś film na YouTube i chcesz, aby ludzie podzielili się nim ze swoimi przyjaciółmi lub członkami rodziny na Facebooku lub Twitterze – wystarczy dodać link!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zalety regionalnych portali
Zalety regionalnych portali
Skąd najlepiej czerpać wiedzę o tym, co dzieje się w pobliżu nas? Oczywiście z portali regionalnych. Powstaje ich w Polsce […]
Rozwój, czyli jakie umiejętności kształtują gry
Rozwój, czyli jakie umiejętności kształtują gry
Wbrew temu, co myśli wielu dorosłych ludzi, gry mogą doskonale wpływać na rozwój dzieci, nastolatków, jak również osób pełnoletnich. Wszystko […]
Czym się powinno charakteryzować obuwie przeznaczone dla młodzieży?
Czym się powinno charakteryzować obuwie przeznaczone dla młodzieży?
Buty dla młodzieży rządzą się swoimi prawami. W związku z tym w tej grupie wiekowej większe znaczenie ma wygląd niż […]