Styl i wygoda w zimowej stylizacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zima to okres chłodny, przez co nasze stylizacje powinny być dobrane na tzw. „cebulkę”. To okres noszenia ciepłych swetrów, płaszczy, szalików. To idealna okazja na noszenie niebanalnych stylizacji, złożonych z wielu warstw, a co za tym idzie z wielu warstw naszych ulubionych ubrań! Dzięki ubieraniu się na cebulkę nasza stylizacja wzbogaca się i wygląda szykownie, nawet gdy nie włożymy wiele wysiłku w jej stworzenie. Zabawa kolorami, dobieraniem każdego elementu w innym acz grającym z pozostałymi kolorze wniesie nieco radości w ponure dni.

Nieodzownym elementem zimowych stylizacji są buty. Zima to sezon na botki i kozaki. Nasze wymarzone buty nie muszą być koniecznie drogie, czasem lepiej znaleźć sklep z tanimi butami damskimi, na które pozwolić może sobie każda z nas. Posiadanie wielu par takich butów wzbogaci nasze stylizacje – nigdy nie będą one nudne. Warto kupić kilka tańszych par, a za sezon czy dwa zmienić je na kolejne – zgodnie ze zmieniającą się modą i naszym stylem.

Warto kolorować monochromatyczną zimową codzienność

Szeroki wybór butów zimowych znajdziemy na stronie https://stili.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_TIMBERKI-TRAPERKI-173.html. Botki na płaskiej podeszwie, na obcasie, trapery, kozaki i wiele więcej. Posiadanie kilku par zimowych butów odciąży także nasze nogi i zagwarantuje większą higienę noszenia butów. Warto także eksperymentować z kolorami, jak zostało już wspomniane, zima wcale nie musi być szara i ponura. Wygoda dowolności wyboru butów idealnie pasujących do naszej stylizacji jest nieoceniona. Popuszczenie wodzy fantazji w kwestii doboru pasujących szalików, czapek i rękawiczek jest wskazane!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przydatne dekoracje urodzinowe
Przydatne dekoracje urodzinowe
Urodziny to doskonała okazja do spotkania w najbliższym gronie przyjaciół, jak i rodzinnym. Jak przygotować się do uczczenia jubileuszu? Organizacja […]
Jaki sprzęt jest niezbędny w każdym biurze?
Jaki sprzęt jest niezbędny w każdym biurze?
Wiele osób nie wyobraża sobie udanego dnia bez filiżanki aromatycznej kawy. Napój dodaje energii, zapewnia chwilę wytchnienia i świetnie smakuje. […]
Dobre miejsca noclegowe w Zakopanem
Dobre miejsca noclegowe w Zakopanem
Zakopane znane jest przede wszystkim jako miejsce wyjazdu na zimowe ferie czy urlop. Nie znaczy to jednak, że w tej […]