Style w mieszkaniu

Urządzanie mieszkania, remont czy nawet najmniejsza modyfikacja stwarzają okazję do wdrożenia nowych rozwiązań w aranżacji. Nawet niewielka zmiana powoduje ożywienie przestrzeni i wprowadzenie przyjemnego klimatu dla wszystkich domowników. Możliwości jest bardzo dużo – producenci oferują meble i dodatkowe wyposażenie w rozmaitych kierunkach stylistycznych.

Wystarczy jedynie poświęcić trochę czasu i zapoznać się z tymi ciekawymi ofertami. Wiele takich mebli jest dostępnych w różnych sklepach internetowych. Warty uwagi ze względu na bogaty i zróżnicowany asortyment jest na pewno sklep Selsey.

Interesująca aranżacja – style w mieszkaniu

Najważniejsze, aby urządzone wnętrza były spójne z potrzebami i oczekiwaniami ich użytkowników. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się styl skandynawski, który łączy w sobie klasykę i funkcjonalność. W określonym stylu aranżacji może być zaprojektowane całe pomieszczenie – począwszy od narożników, poprzez całe komplety mebli, a kończąc na wystroju okien.

Ciekawą propozycją dla nowoczesnych wnętrz jest styl nowojorski, który zapewnia domownikom przytulność, a pomieszczeniom nadaje eleganckiego charakteru. W nowojorskiej aranżacji będą królowały rozwiązania w tonacji beżu i szarości połączone z wyrazistą zielenią, czerwienią lub kolorem granatowym.

Nowojorskie kanapy i narożniki będą często efektownie pikowane, co dodaje im niepowtarzalnej klasy oraz korzystnych walorów wizualnych. Kontrastujące ze sobą kolory, połączone z eleganckimi akcentami tworzą imponujący efekt. Przykład takich narożników można zobaczyć na https://selsey.pl/k/58/narozniki.

Zupełnie innym stylem są kompozycje rustykalne, w których dominują wyraźne akcenty, z licznymi elementami folkowymi – jest to trend blisko natury, preferujący wiejskie i ludowe klimaty.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście + 5 =