Zaprojektuj swoje własne etui – jak to zrobić?

Firmowe etui na telefony komórkowe dostępne na rynku wydają się niemal takie same. Producenci dają swoim klientom jednak możliwość stworzenia własnych, spersonalizowanych projektów, pozwalających cieszyć się niepowtarzalną obudową. Jak to zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę?

Spersonalizowana obudowa na telefon komórkowy

Praktycznie każda obudowa może być spersonalizowana przez klienta. Najlepiej jednak nadają się do tego etui w postaci silikonowych lub wykonanych z tworzywa sztucznego plecków, chroniących tył oraz wszystkie cztery boki telefonu. Na wstępie klient może wybrać dokładny kształt obudowy. Kolejnym krokiem będzie dobór odpowiedniej kolorystyki, grafik umieszczonych na etui oraz ewentualnych dodatków w postaci różnego rodzaju koralików, czy też breloczków. Tak duże możliwości wpływu na wygląd obudowy dają szansę na stworzenie niepowtarzalnego projektu. Przykładowo, etui na telefon iPhone XS Max może być udekorowane grafikami nawiązującymi do ulubionego zespołu rockowego i być wzbogacone o ciekawe breloczki z ich logo.

Tworzenie swojego własnego etui nie musi być wcale skomplikowane. Wszystko zależy od inwencji twórczej klienta. Najprostsze projekty wymagają jedynie dostarczenia pojedynczego zdjęcia lub grafiki.

Po obróbce staje się ono na przykład tyłem obudowy etui na telefon Huawei P9 Lite 2017. Personalizacja etui swojego telefonu jest ciekawą formę na odróżnienie się od ogółu posiadaczy smartfonów oraz wyrażenia swojej osobowości.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × cztery =