Biel, czerń, czy czerwień – krótko o modnych kolorach mebli kuchennych

Biel to jeden z najczęściej wybieranych kolorów w przypadku frontów kuchennych w ostatnich latach. Czerń jest w ofercie dużo krócej, ale obecnie bardzo mocno konkuruje o rzeszę fanów ze swoim przeciwieństwem. Czerwień natomiast jest  kolorem dla odważnych, na który decyduje się niewielu klientów. Wszystkie barwy mają swoje plusy i minusy, ale na pewno świetnie prezentują się w przestrzeni do gotowania w połączeniu z drewnem lub elementami metalowymi. Jasne szafki dużo lepiej sprawdzą w małych i ciemnych pomieszczeniach, których lepiej nie przytłaczać ponurymi oraz zbyt intensywnymi odcieniami.

Wytworna czerń natomiast cudownie współgra z miedzią i złotem, które są obecnie bardzo promowane, tworząc wspaniałe, luksusowe aranżacje dużych otwartych aneksów. Ciepła czerwień, stonowana szarymi dodatkami utworzy za to harmonijną kompozycję. Jeśli interesują nas tego typu meble kuchenne Płock, Zabrze lub jakiekolwiek inne miasto będzie doskonałym miejscem do poszukiwań projektanta wnętrz, który poradzi sobie z tymi trendami.

Gdzie znaleźć dobry salon z meblami?

Meble kuchenne to spory wydatek, dlatego zazwyczaj chcemy skorzystać z usług bardzo dobrych salonów lub stolarzy. W tym celu możemy posiłkować się opiniami internautów, znajomych lub na własne oczy przekonać się o jakości wykonania poszczególnych elementów. Mieszkając w okolicach Łodzi, warto wybrać się np. do sklepu Emka Meble, którego dokładny adres znajdziemy tutaj https://www.emkameble.pl/salon/zdunska-wola/. Odwiedzając salon osobiście, będziemy mogli zobaczyć proponowane aranżacje kuchni, dzięki czemu ułatwimy sobie stworzenie projektu dostosowanego do naszych wymagań i wybranie odpowiedniego koloru zabudowy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


osiemnaście − 17 =