Czy każdy telefon może mieć etui?

Multicolor Mobile Phone plastic cases. 3D rendering

Używanie etui na telefon powoduje, że o wiele trudniej jest nam go uszkodzić i zniszczyć, ponieważ obudowa nie ma bezpośredniego kontaktu z otoczeniem. Przy upadku jest chroniona poprzez warstwę ochronną pokrowca, która amortyzuje ewentualne uderzenia. Dlatego też ludzie bardzo chętnie trzymają swoje smartfony w etui, by nie zniszczyć szybko urządzeń, za które zapłacili bardzo dużo.

Przywilej każdego smartfona?

Czy jednak etui możemy mieć dla każdego telefonu? Co z produktami, które nie są zbyt popularne na rynku? Czy dla nich również są tworzone dedykowane pokrowce? Patrząc na oferty różnych firm, można uznać że zasadniczo tak właśnie jest. Praktycznie każdy model ma pokrowiec produkowany przynajmniej przez jedną firmę, a czasem przez samego producenta smartfona.

Na przykład etui na telefon Orange możemy kupić bezpośrednio od firmy, przy zakupie urządzenia. Zazwyczaj ceny są wtedy nieco wyższe, ale pamiętajmy że dostajemy produkt wysokiej jakości, który na pewno ochroni nasz smartfon w razie jakiegoś upadku czy innego rodzaju niebezpiecznej sytuacji.

Posiadanie pokrowca na telefon jest bardzo wskazane zwłaszcza wtedy, gdy mamy urządzenie o znacznej wartości. Jego uszkodzenie na pewno nie byłoby dla nas niczym przyjemnym, ponieważ naprawa kosztowałaby wtedy krocie.

Dlatego bardzo poleca się zakupić na https://funnycase.pl/produkty/11-blackberry etui dla Blackberry, a także innych nowych i drogich urządzeń, które mogą kosztować nawet dobre kilka tysięcy złotych. Mamy wtedy absolutną pewność, że zwyczajne upuszczenie smartfona na podłogę nie będzie dla niego groźne.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × cztery =