Dobre miejsca noclegowe w Zakopanem

Zakopane znane jest przede wszystkim jako miejsce wyjazdu na zimowe ferie czy urlop. Nie znaczy to jednak, że w tej miejscowości i jej okolicach nie można znaleźć ciekawych atrakcji również w porze letniej. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju uniwersalna miejscowość, tak jak uniwersalne jest piękno gór. Niezależnie o jakiej porze roku znajdziemy się na miejscu, widoki z pewnością będą zapierająca. Dodatkowo wyjątkowo czyste, górskie powietrze pozwoli na odetchnąć pełną piersią, zwłaszcza gdy na co dzień mieszkamy w jednym z wielkich miast, pełnych smogu.

Gdzie wybrać nocleg?

Miejsc noclegowych w Zakopanem jest całe mnóstwo. Są one bardzo mocno zróżnicowane cenowo. Najtańsze są miejsca w domkach u ludzi, gdzie otrzymujemy pokój do spania. Może to być dobra baza wypadowa, jeżeli planujemy jakieś mniej zajmujące aktywności. Gdy chcemy w okolicznych górach urządzić sobie wspinaczkę i zabrać ze sobą więcej sprzętu, to o wiele lepiej wybrać apartamenty Zakopane jest ich pełne, a duża konkurencja wpływa na niższe ceny i bardzo dobrą obsługę klienta.

Ciekawa lokalizacja

Przebywając w Zakopanem, na pewno chcemy mieć do dyspozycji ciekawe widoki z okna. Takie warunki znajdziemy między innymi w apartamentach Szymoszkowa Residence. Miejsce to znajduje się 1700 metrów nad poziomem morza, możemy więc być pewni że za oknem będzie rozciągać się zapierająca dech panorama okolicy. Do dyspozycji klientów jest aż 12 różnych apartamentów skonfigurowanych w przeróżnych wariantach, na miejscu znajduje się też Strefa SPA.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


17 − siedemnaście =