Dobre zabawy z dzieciństwa w formie specjalnych makiet na podłogę

baby Puzzle with colourful letters. family time

Gry i zabawy szkolne przybierać mogą różnorodne kształty i rozmiary. Obecnie sporą popularnością cieszy się przekładanie prostszych form rozrywki na specjalne makiety, które montowane są na podłodze. Co więcej, takie produkty występują nie tylko w wersjach wewnętrznych (na przykład na szkolnych korytarzach), ale i zewnętrznych (wytrzymałych matach rozkładanych na płaskich przestrzeniach podwórkowych). 

Angażująca zabawa i nauka w jednym

Dobre gry podwórkowe zrobione są z maty termoplastycznej, która cechuje się wysoką odpornością na zmienne warunki pogodowe oraz wysoką trwałością, jeśli chodzi o jej ścieranie. Jedną z gier tego typu, w które swobodnie zagramy na zewnątrz, są węże i drabiny. Ta edukacyjno-ruchowa zabawa oparta jest na planszowym pierwowzorze – w skrócie, posiada spore możliwości integracyjne (do zastosowania nie tylko pomiędzy rówieśnikami, ale i dzieckiem a rodzicami) oraz rozwija wyobraźnię matematyczną wśród uczestników.

Specjalistyczne makiety na podłogę przybierać mogą także formę naklejek, które umieszczane są na gładkich powierzchniach wewnętrznych. Pośród asortymentu z tej kategorii dostępne są wszystkie klasyczne rozrywki z lat minionych: od chińczyka, przez grę w klasy, aż po twistera czy ruchową naukę tabliczki mnożenia albo alfabetu. Innym produktem z kategorii gier podwórkowych jest labirynt. Szczegółowy opis całej zabawy oraz sposób montażu przedstawione są na tej witrynie: http://smartplac.pl/produkt/labirynt. Gra z racji na duże zaangażowanie uczestników, skupia się na rozwoju wielu aktywności. Z kolei mierząc czas przejścia każdego gracza, wytwarza elementy rywalizacji i zachęca do wzajemnego przebijania wyników.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwa + 8 =