Jak wrócić do formy na wiosnę?

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami, a my jak co roku obiecujemy sobie, że tym razem będziemy w świetnej formie i wspaniale zaprezentujemy się w kostiumie kąpielowym. Niestety najczęściej na obietnicach się kończy, w efekcie czego, jak zwykle wstydzimy rozebrać się do bikini, a fikuśnymi chustami zakrywamy fałdki tłuszczu. Oczywiście w nieco bardziej krągłym ciele nie ma nic złego, jeśli czujemy się z nim dobrze. Gdy jednak zaczyna nam ono przeszkadzać, czym prędzej powinniśmy zabrać się do roboty. Możliwości mamy mnóstwo. Dla osób zdeterminowanych dobrą opcją będą samodzielne ćwiczenia w domu lub na siłowni. Leniuszki powinny skorzystać z pomocy profesjonalnych trenerów lub zajęć w klubach fitness.

Jak ćwiczyć, by nie szukać wymówek

Kupując karnet na siłownię, zazwyczaj tryskamy entuzjazmem, ale zapominamy, że efekty nie pojawią się po pierwszym treningu. Chcąc wytrwać w naszym postanowieniu i w walce o lepszą sylwetkę wybierzmy ćwiczenia, które dają nam satysfakcję. Postarajmy się także nie szukać pretekstów do poleżenia na kanapie.

Jeśli nie mamy z kim zostawić dzieci, wykupmy wejściówkę na siłownię taką jak http://familygym.com.pl/. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, ponieważ plac zabaw zlokalizowany obok sali ćwiczeń zagwarantuje rozrywkę i opiekę dla maluchów oraz niezły wycisk dla rodziców. Dzięki temu nasze pociechy już nigdy nie będą powodem do pozostania w domu, a przy okazji zaszczepimy w nich zainteresowanie sportem. Tych kilka rodzinnych chwil poświęconych na aktywność fizyczną wszystkim dobrze zrobi.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwadzieścia − 8 =