Odświeżanie garderoby – co warto wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odświeżanie swojej szafy jest ważną częścią utrzymania dobrego stylu. Łatwo jest wpaść w rutynę noszenia w kółko tych samych ubrań, ale ważne jest, aby pamiętać, że istnieją tysiące innych opcji, które mogą urozmaicić Twoją szafę.

Sztuką jest dowiedzieć się, jak dodać nowe elementy bez wydawania zbyt wielu pieniędzy lub przytłoczenia zbyt wieloma wyborami. Oto kilka wskazówek, jak odświeżyć swoją garderobę:

Krok 1: Pozbądź się tego, co nie pasuje, nie schlebia i nie pasuje do Twojego stylu

Zacznij od usunięcia wszystkiego, co nie pasuje do Ciebie lub nie jest dla Ciebie pochlebne. Jeśli minęły ponad dwa lata od kiedy coś nosisz, pozbądź się tego. Jeśli coś nie jest dobrze dopasowane i nie zostało zmienione, pozbądź się tego. A jeśli coś jest poplamione lub podarte nie do naprawy, pozbądź się tego! Nie musisz trzymać wszystkiego, co kiedykolwiek było w Twojej szafie.

Krok 2: Zrób inwentaryzację tego, co ci zostało

Kiedy już zdecydujesz, które rzeczy zachować, zrób inwentaryzację tego, co zostało w Twojej szafie, abyś mógł zobaczyć, co wymaga aktualizacji i co może być przekazane rodzinie lub znajomym, którzy mogą potrzebować tego bardziej niż Ty. Proces ten pomoże zawęzić opcje, tak aby podczas zakupów nowych ubrań, nie było zbyt wielu opcji odwracających uwagę od tych, które są idealne dla Twojego stylu i budżetu.

Jeśli chcesz zmienić garderobę skutecznie, to koniecznie sprawdź witrynę internetową, aby poznać szczegóły: https://nataliapenar.com/stylizacja-szafy/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lista praktycznych akcesoriów dziecięcych
Lista praktycznych akcesoriów dziecięcych
Małe dziecko potrafi dostarczyć rodzicom mnóstwa radości. Każda mama i tata z przyjemnością spędzają czas z pociechą na zabawie i […]
Na jakim sprzęcie nie można oszczędzać
Na jakim sprzęcie nie można oszczędzać
Zakup sprzętu budowniczego zdecydowanie nie należy do najtańszych. Jego złożoność, możliwości oraz rozmiary często wymagają wysokich kwot za zakup – […]
Outsourcing księgowości – kompleksowe wsparcie dla firm na rynku
Outsourcing księgowości – kompleksowe wsparcie dla firm na rynku
Outsourcing staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w świecie biznesu. Dzięki niemu można naprawdę wiele zyskać, a atuty dotyczą zróżnicowanych […]