Odzież sportowa, która sprawdzi się okresach przejściowych

Jesień jest tymczasem w roku, kiedy temperatury nie pozwalają już na noszenie zwiewnych, letnich sukienek, a jednocześnie są zbyt wysokie na grube, zimowe kurtki i płaszcze. Stąd też pora ta jest idealnym czasem na sięgnięcie do swojej garderoby lub też zakup tak zwanych ubrań przejściowych. Które spośród nich sprawdzą się najlepiej jesienną i wiosenną porą? Jak łączyć jesienne płaszcze i cienkie, wiosenne kurtki z innymi częściami garderoby?

Na co zwracać uwagę wybierając ubrania przejściowe?

Dobrym pomysłem na jesienny lub wczesno wiosenny outfit spacerowy jest odzież sportowa. Nie każdy jej model będzie jednak odpowiedni. Tak więc przykładowo sportowa kurtka przejściowa powinna być wyposażona w podszewkę i nie charakteryzować się zbytnio grubym wypełnieniem ocieplającym. Co więcej, dobrze, aby jesienno-wiosenne okrycie było także wyposażone w kaptur lub stójkę, co pozwoli zabezpieczyć się przed wiatrem lub deszczem.   

Innym ciekawym pomysłem na przejściowy strój są bezrękawniki. Podobnie jednak, jak w przypadku kurtek przy ich zakupie warto zwrócić uwagę na grubość warstwy ocieplającej. Co więcej, pożądanymi cechami są również kieszenie, które pozwalają na schowanie najbardziej potrzebnych podczas wyjścia z domu rzeczy oraz stójka zabezpieczająca przed wiatrem. Z przykładową ofertą bezrękawników oraz innych sportowych strojów przejściowych znanego producenta Pitbull można się zapoznać między innymi na stronie internetowej https://skleptmk.pl/oferta-kurtki-pit-bull-bezrekawniki.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście + osiem =