Przyjęcie inne niż wszystkie, czyli krótko o ciekawych multimedialnych atrakcjach

Aby przyjęcie było udane, warto urozmaicić je różnego typu dodatkami, które sprawią gościom dużo radości i pozwolą zapamiętać to wydarzenie na długi czas. Jednymi z najbardziej popularnych sposobów na zwiększenie atrakcyjności każdego wydarzenia są maszyny umożliwiające różne rodzaje aktywności. Niektóre z nich dają nawet szansę zabrania ze sobą pamiątki w postaci zdjęcia lub krótkiego filmu.

Dzisiejsze możliwości eventowe

Tradycyjne zrobienie sobie zdjęcia w budce nie jest już jedyną możliwością, aby zabrać ze sobą do domu dowód na to, że brało się udział w wydarzeniu. Dzisiaj można stworzyć praktycznie dowolne medium za pomocą aparatu i kamery, a dzisiejsze „budki” nagraniowe potrafią urozmaicić materiał o niesamowite efekty i dodatki.

Jednym z najciekawszych urządzeń eventowych jest gifbudka, która – jak sama nazwa wskazuje – potrafi stworzyć krótkiego GIFa, czyli znaną animację internetową. Daje to uczestnikom pole do popisu i dostarcza świetnej zabawy. Efekt jest również dużo lepszą pamiątką, niż tradycyjne zdjęcie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


4 × cztery =