Śniadanie w deszczu

Własny taras to marzenie wielu ludzi, gdy mieszka się w domu jednorodzinnym, jest stosunkowo łatwe do spełnienia. Wystarczy dobry projekt i już możemy cieszyć się śniadaniami na świeżym powietrzu. By jednak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie zapewnia taras, warto dobudować nad nim daszek chroniący przed deszczem, czyli tzw. zwaną pergolę. Nieprzemakalny materiał i trwała konstrukcja zapewnią ochronę nawet podczas niepogody. Wtedy również można rozkoszować się pięknem poranka, przy okazji wystawiając donice na taras i cieszyć się pięknem naszych roślin.

Co na śniadanie?

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Coraz więcej osób wie, że oprócz energii powinno być też źródłem przyjemności, zwłaszcza w weekendy. Na śniadanie podać możemy jajka na miękko – jest to najzdrowszy sposób ich przyrządzania. Do tego odrobina sera lub szynki zapewnią nam odpowiednią ilość białka. Pieczywo również jest wskazane dla osób, które tolerują gluten. Przyjemne śniadanie to też świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy oraz aromatyczna herbata.

W razie deszczu…

A co w przypadku gdy pogoda nie dopisuje? Jeśli nie dysponujemy pergolą, warto użyć pokrowców na meble ogrodowe w celu ich dobrego zabezpieczenia. Takie akcesoria znakomicie sprawdzą się, gdy posiadamy meble z obiciami z materiału. Pokrowce będą gwarancją, że nasze eleganckie kanapy nie zmokną i zaraz po odkryciu będą nadawały się do użytku. W podobny sposób możemy też przykryć inne drewniane meble.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


2 × 4 =