W jakich miejscach mogą się okazać przydatne markery kredowe?

Jeszcze do niedawna podstawowym produktem wykorzystywanym w szkolnictwie była kreda. Jej zastosowanie można dostrzec do dzisiaj nie tylko w szkołach, ale też w barach, restauracjach czy kawiarniach, gdzie za jej pomocą informuje się klientów o bieżącym zestawie potraw, wchodzących w skład menu obiektu gastronomicznego. Jednakże na naszym rynku istnieje niezwykle ciekawy odpowiedniki białej czy kolorowej kredy szkolnej. Co to jest? I czym się charakteryzuje?

Zalety markerów kredowych

Markery kredowe, to wysokiej jakości produkty, które są dostępne aż w 11 wariantach kolorystycznych. Są to przedmioty nietoksyczne, a ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie rozmazują się po wyschnięciu. Poza tym są odporne na blaknięcie oraz na wilgoć. Nawet lekki deszcz nie jest w stanie zmyć napisu zrobionego tym markerem. Nie spowoduje też jego wypłowienia. Markery kredowe są niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy je potrząsnąć, nacisnąć stalówkę i już można przystąpić do pisania czy malowania. Po kilku minutach napis zastyga i staje się bardzo trwały. Gdyby zaszła potrzeba zredagowania tekstu, wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką i można pisać na nowo.

Świetny wybór nie tylko do szkoły

Tego typu produkty świetnie się sprawdzają na tablicach metalowych, plastikowych, szklanych oraz kredowych. Z tego wniosek, że można ich używać w szeroko rozumianych obiektach gastronomicznych, w szkołach, pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych oraz wielu innych miejscach. Ze względu na to, że markery są dostępne w kilku rozmiarach, można je dostosować do okoliczności i rodzaju wpisu. Różnokolorowe napisy czy obrazki z pewnością będą bardzo praktyczne, a poza tym mogą zapewnić świetną zabawę.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


jedenaście − dziewięć =