Co może świadczyć o tym, że tablet się psuje?

Łatwo się pogubić w różnych terminach związanych z urządzeniami typu tablet, ale jest jedna rzecz, którą powinieneś o nich wiedzieć: Nie są one tak trwałe jak laptopy czy telefony.

Twój tablet staje się gorący podczas ładowania

Może to oznaczać, że coś jest nie tak z baterią i należy ją wymienić. Jeśli jesteś naprawdę odważny, sprawdź nasz przewodnik po wymianie baterii w tablecie. To może być łatwiejsze niż myślisz!

Bateria wytrzymuje krótko na jednym ładowaniu

Twoja bateria może wytrzymać mniej niż jeden dzień, zanim będzie wymagała ponownego naładowania. Jeśli zdarza się to często, możliwe, że bateria uległa awarii.

Twój ekran ma martwe piksele lub różowy odcień

Martwe piksele to małe czarne kropki, które pojawiają się na ekranie, gdy urządzenie jest wyłączone. Są one zazwyczaj spowodowane wadami produkcyjnymi, więc jeśli zauważysz ten problem, jest bardzo prawdopodobne, że urządzenie będzie wymagało naprawy lub całkowitej wymiany. Różowy odcień może wskazywać, że wyświetlacz się psuje i również wymaga wymiany.

Głośniki nie działają tak jak należy

Głośniki w tablecie trzeszczą podczas odtwarzania muzyki lub filmów (a nawet wtedy, gdy nie są włączone).

Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoim sprzętem, to serwis tabletów Poznań, jest miastem, w którym znajdziesz wielu fachowców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


17 − dwanaście =