Co może świadczyć o tym, że tablet się psuje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łatwo się pogubić w różnych terminach związanych z urządzeniami typu tablet, ale jest jedna rzecz, którą powinieneś o nich wiedzieć: Nie są one tak trwałe jak laptopy czy telefony.

Twój tablet staje się gorący podczas ładowania

Może to oznaczać, że coś jest nie tak z baterią i należy ją wymienić. Jeśli jesteś naprawdę odważny, sprawdź nasz przewodnik po wymianie baterii w tablecie. To może być łatwiejsze niż myślisz!

Bateria wytrzymuje krótko na jednym ładowaniu

Twoja bateria może wytrzymać mniej niż jeden dzień, zanim będzie wymagała ponownego naładowania. Jeśli zdarza się to często, możliwe, że bateria uległa awarii.

Twój ekran ma martwe piksele lub różowy odcień

Martwe piksele to małe czarne kropki, które pojawiają się na ekranie, gdy urządzenie jest wyłączone. Są one zazwyczaj spowodowane wadami produkcyjnymi, więc jeśli zauważysz ten problem, jest bardzo prawdopodobne, że urządzenie będzie wymagało naprawy lub całkowitej wymiany. Różowy odcień może wskazywać, że wyświetlacz się psuje i również wymaga wymiany.

Głośniki nie działają tak jak należy

Głośniki w tablecie trzeszczą podczas odtwarzania muzyki lub filmów (a nawet wtedy, gdy nie są włączone).

Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoim sprzętem, to serwis tabletów Poznań, jest miastem, w którym znajdziesz wielu fachowców.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dania kuchni koreańskiej warte spróbowania
Dania kuchni koreańskiej warte spróbowania
Kuchnia koreańska słynie z ostrych, silnie doprawionych potraw. Ponadto w Korei wciąż obowiązuje tradycyjny podział posiłków na żywność podstawową, desery […]
Księga dla gości – typy i rodzaje stosowane na rynku
Księga dla gości – typy i rodzaje stosowane na rynku
Tradycyjnie, księga gości weselnych, ma stanowić pamiątkę dla pary młodej. Wszyscy uczestnicy wesela wpisują w niej życzenia oraz podziękowania za […]
Wysyłanie paczki za granicę – o czym pamiętać?
Wysyłanie paczki za granicę – o czym pamiętać?
Wysyłanie paczek za granicę stało się bardzo powszechną usługą. Oczywiście, należy się liczyć z wyższymi cenami oraz trochę dłuższym czasem […]