Co może świadczyć o tym, że tablet się psuje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łatwo się pogubić w różnych terminach związanych z urządzeniami typu tablet, ale jest jedna rzecz, którą powinieneś o nich wiedzieć: Nie są one tak trwałe jak laptopy czy telefony.

Twój tablet staje się gorący podczas ładowania

Może to oznaczać, że coś jest nie tak z baterią i należy ją wymienić. Jeśli jesteś naprawdę odważny, sprawdź nasz przewodnik po wymianie baterii w tablecie. To może być łatwiejsze niż myślisz!

Bateria wytrzymuje krótko na jednym ładowaniu

Twoja bateria może wytrzymać mniej niż jeden dzień, zanim będzie wymagała ponownego naładowania. Jeśli zdarza się to często, możliwe, że bateria uległa awarii.

Twój ekran ma martwe piksele lub różowy odcień

Martwe piksele to małe czarne kropki, które pojawiają się na ekranie, gdy urządzenie jest wyłączone. Są one zazwyczaj spowodowane wadami produkcyjnymi, więc jeśli zauważysz ten problem, jest bardzo prawdopodobne, że urządzenie będzie wymagało naprawy lub całkowitej wymiany. Różowy odcień może wskazywać, że wyświetlacz się psuje i również wymaga wymiany.

Głośniki nie działają tak jak należy

Głośniki w tablecie trzeszczą podczas odtwarzania muzyki lub filmów (a nawet wtedy, gdy nie są włączone).

Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoim sprzętem, to serwis tabletów Poznań, jest miastem, w którym znajdziesz wielu fachowców.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zdrowe i pobudzające – najsmaczniejsze napoje na co dzień
Zdrowe i pobudzające – najsmaczniejsze napoje na co dzień
Lato rozhulało się nam na dobre. W takie upały bardzo ważne jest odpowiednio nawadniać organizm. Wiele osób ma świadomość, że […]
Najlepsze metody wzmocnienia aluminium
Najlepsze metody wzmocnienia aluminium
Wzmacnianie aluminium jest tematem, który interesuje większość przemysłów związanych z metalurgią, ale nie tylko. Nic w tym dziwnego, gdyż metal […]
Jak działa przelicznik zapotrzebowania kalorycznego?
Jak działa przelicznik zapotrzebowania kalorycznego?
Każda czynność zużywa określoną ilość energii, która może pochodzić z pożywienia lub z zapasów, które zostały zgromadzone w tkance tłuszczowej. […]