Czym są imprezy i wyjazdy incentive?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów motywacji i zwiększania zaangażowania pracowników oraz zacieśniania współpracy z klientami są wyjazdy incentive. Jest to tzw. turystyka motywacyjna, która ma na celu zwiększyć lojalność pracowników i klientów. Jej głównym elementem są różnego rodzaju wyjazdy w ciekawe miejsca oraz interesujące eventy.  

Jak zorganizować wyjazd lub event incentive?

Często zdarza się, że właściciel firmy chce zapewnić swoim pracownikom atrakcyjne spędzenie czasu w postaci wyjazdu lub eventu, ale nie ma pomysłu ani umiejętności, aby samodzielnie je zorganizować. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności związane z tym tematem. Profesjonalne szkolenie znaleźć można na stronie https://emtg.pl/incentive-travel-manager-praca-na-krancach-swiata/. Wspólny wyjazd w ciekawe miejsce to doskonały sposób na miłe spędzenie czasu i integrację. Najczęściej na miejscu na uczestników czeka wiele atrakcji. Może to być np. gra w paintball lub off-road.

Zdarza się, że takie wyjazdy połączone są także ze szkoleniami i warsztatami. Pracownicy dużo lepiej przyswajają wiedzę w takich warunkach, ponieważ są one zupełnie inne niż te panujące w biurze. Eventy incentive pozwalają skutecznie odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił na przyszłość. Jest to świetny sposób na mobilizowanie pracowników do dalszej pracy na najwyższym poziomie oraz na budowanie pozytywnych relacji i przywiązania ich do firmy. To z kolei pozwala zminimalizować ryzyko odchodzenia pracowników do innych pracodawców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


trzynaście − 12 =