Jak wydzielić strefy w pokoju?

Podział pomieszczeń mieszkalnych na mniejsze strefy szczególnego przeznaczenia dostarcza zwykle wielu trudności, a producenci systemów i konstrukcji do tworzenia takich stref dwoją się i troją w opracowywaniu rozwiązań praktycznych i jednocześnie pozwalających na zaoszczędzenie cennej mieszkaniowej powierzchni.

Czym można podzielić pokój na osobne strefy?

Posiadacze mieszkań, w których znajduje się np. jeden duży pokój, zastanawiają się często, jak wydzielić w nim osobną strefę do relaksu (salon, kanapa, telewizor) oraz osobną strefę sypialnianą; albo jak oddzielić w pomieszczeniu część biurową, w której stoi komputer, biurko i szafki pełne segregatorów od części służącej jako pokój zabaw dla dzieci. Dobrym rozwiązaniem może być wykorzystanie w tym miejscu specyficznych regałów. Dla przykładu, regał loft ustawiony w połowie pomieszczenia w ciągu pojedynczym lub narożnym może w estetyczny sposób oddzielić dwie różne strefy od siebie i jednocześnie stworzyć dodatkowe miejsce na książki, gadżety czy dokumenty.

Tego rodzaju regały można dostać w nowoczesnych sklepach meblowych, jak np. https://www.artegaleriamebli.pl/, które szukają dla swoich klientów praktycznych metod podziału pomieszczenia i wykonania go tak, żeby stworzona nowa przestrzeń była jeszcze bardziej funkcjonalna. Regały loftowe mogą być stosowane w praktycznie każdym pokoju, a ich szeroka różnorodność kolorystyczna i modułowe systemy ustawiania poszczególnych elementów regału sprawiają, że całość świetnie się prezentuje.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


szesnaście − jeden =