Letni manicure – jakie lakiery będą najmodniejsze?

Trendy w modzie zmieniają się z roku na rok. A czasem wręcz z sezonu na sezon. Poszukując nowych inspiracji kolorystycznych na nadchodzące lato, warto zajrzeć na stronę https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodopro. Znajdziemy tam wiele modnych kolorów wysokiej jakości lakierów hybrydowych. Bo przecież nasze paznokcie to dopełnienie każdej modowej stylizacji.

Letni manicure – na jakie odcienie warto postawić?

W sezonie wakacyjnym królują zazwyczaj jasne, pastelowe barwy. Lub wręcz przeciwnie – intensywne i wyróżniające się w tłumie kolory neonowe. Wśród letnich trendów znajdą coś dla siebie zarówno fanki klasycznego minimalizmu, jak i zwolenniczki szalonej ekstrawagancji. Można postawić na nieśmiertelny, kobiecy i delikatny french manicure, albo poeksperymentować z kolorami we wszelkich możliwych odcieniach – także tych holograficznych. W wyborze wakacyjnych lakierów ogranicza nas tylko wyobraźnia. To w końcu ten czas, kiedy pozwolić możemy sobie niemal na wszystko. Żeby jednak stylizacje były trwałe i długo cieszyły oko, warto postawić na manicure hybrydowy. Nie od dziś przecież wiadomo, że zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej nowoczesnej kobiety.

Trwałość lakierów hybrydowych doceniamy szczególnie latem i podczas urlopu. Dobrze wykonana stylizacja to pewność, że w czasie wakacyjnego wyjazdu naszych paznokci nie spotka żadna niemiła niespodzianka. Hybrydom niestraszne bowiem mocne promienie słoneczne, czy moczenie ich w morskiej, słonej wodzie. Urlop to w końcu nie moment, w którym warto martwić się o odpryski.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


sześć + 20 =