Nowoczesny i funkcjonalny chill room

Young business people in the office sitting in bean bag chairs, relaxing.

Chill room, czyli pokój relaksu, jest miejscem, gdzie pracownicy mogą odpocząć, odprężyć się i znaleźć chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Choć moda na tego typu pomieszczenia stosunkowo niedawno przywędrowała z zachodu, to jest już bardzo popularna w Polsce. Z takich przestrzeni najbardziej zadowoleni są pracownicy open space’ów. Większość czasu spędzają w hałasie, którym są niemalże osaczeni, dlatego tak cenne są dla nich te pokoje.

Jak wyposażyć chillout room?

Pomysłów na urządzenie takich obszarów jest wiele. Furorę robią hamaki, huśtawki, poduchy do siedzenia, kolorowe pufy, fotele, a nawet kanapy i leżanki. Świetnie sprawdzą się także sprzęty które zachęcą do aktywności i integracji załogi, takie jak stoły do piłkarzyków, stoły bilardowe, konsole do gier. Idealna sytuacja jest wtedy, gdy firmy mogą zapewnić różne przestrzenie, takie w których będą mogli spędzić czas ze współpracownikami, ale i takie, które będzie azylem i miejscem odprężenia.

Ogromne znaczenia mają ciepłe kolory, delikatne tkaniny i ciepła kolorystyka. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić i umilić odpoczynek, warto wyposażyć pokój w kilka różnych typów siedzisk, takich jak tutaj: https://pufy.pl/95-rozowe-pufy – taki wybór da każdemu możliwość znalezienia idealnego miejsca dostosowanego do potrzeb. Przyjazne zagospodarowanie przestrzeni będzie sprzyjało wydajności pracowników, będzie również niezwykle istotne w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Badania naukowe pokazują, że pracownicy czują większą tożsamość z firmami, w których ich potrzeby są zaspokajane.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − cztery =