Co ubrać na wesele, by wyglądać elegancko?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub i wesele jest to bardzo ważna uroczystość rodzinna. Zazwyczaj jest tak, że zjawia się cała rodzina, która nie widziała się od bardzo dawna. Jest to okazja do długich rozmów i wspominania. Skoro jest to tak istotna uroczystość, wymaga ona od uczestników odpowiedniego stroju. Najlepiej eleganckiego.

Strój na wesele

Panowie mają proste zadanie, jeżeli chodzi o ubranie się na ślub i wesele. Mają w szafie lub kupują garnitur, do tego koszula, krawat, eleganckie buty i w już mogą ruszać na przyjęcie. Oczywiście są tacy mężczyźni, którzy marudzą przy wyborze koszuli, ale są oni w mniejszości. Zazwyczaj idą w tym, co mają akurat dostępnego w szafie.

Panie mają trochę większy problem. Jak wiadomo, odzież damska jest bardzo bogata w propozycje stroju na wesele. Jedyne czego nie powinno się robić, to ubierać sukienek w kolorze białym, gdyż jest on tego dnia przeznaczony dla Panny Młodej oraz koloru czarnego. Ślub jest to wesoła uroczystość i trzeba to podkreślać swoim strojem.

Wesele jest idealną imprezą, by ubrać ładną, elegancką sukienkę choć niektóre kobiety wybierają kostiumy, ale taki trend jest u nas nadal nowością. Drogie Panie, wyboru sukienki nie zostawiajcie na ostatnią chwilę. Poszukiwania odpowiedniej zacznijcie przynajmniej na dwa miesiące przed uroczystością. To da Wam czas na przymierzenie sukienek midi, maxi czy całkiem mini.

Będziecie mogły sprawdzić różne kroje i fasony i wybrać taką, która będzie do Was najbardziej pasowała. Gdy już taką znajdziecie, poszukajcie dodatków takich jak torebka czy buty. Ładny makijaż i fryzura sprawi, że będziecie wyglądały pięknie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Uszczelnianie okien bez zacieków
Uszczelnianie okien bez zacieków
Prawidłowe ocieplenie, zabezpieczenie i uszczelnienie domu ma bardzo duże znacznie. Wpływa przecież m.in. na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń, a […]
W jakiej formie zakupić pamiątkę I Komunii?
W jakiej formie zakupić pamiątkę I Komunii?
Pierwsza Komunia to dla każdego młodego człowieka niezwykle emocjonujące przeżycie. Przeważnie po uroczystości w kościele odbywa się przyjecie zorganizowane w […]
Jak dbać o baterię w telefonie?
Jak dbać o baterię w telefonie?
Bateria w smartfonie wbrew pozorom nie jest wcale elementem bezobsługowym, mimo że sposób jej eksploatacji ulegał zmianom na przestrzeni lat. […]