Co ubrać na wesele, by wyglądać elegancko?

Ślub i wesele jest to bardzo ważna uroczystość rodzinna. Zazwyczaj jest tak, że zjawia się cała rodzina, która nie widziała się od bardzo dawna. Jest to okazja do długich rozmów i wspominania. Skoro jest to tak istotna uroczystość, wymaga ona od uczestników odpowiedniego stroju. Najlepiej eleganckiego.

Strój na wesele

Panowie mają proste zadanie, jeżeli chodzi o ubranie się na ślub i wesele. Mają w szafie lub kupują garnitur, do tego koszula, krawat, eleganckie buty i w już mogą ruszać na przyjęcie. Oczywiście są tacy mężczyźni, którzy marudzą przy wyborze koszuli, ale są oni w mniejszości. Zazwyczaj idą w tym, co mają akurat dostępnego w szafie.

Panie mają trochę większy problem. Jak wiadomo, odzież damska jest bardzo bogata w propozycje stroju na wesele. Jedyne czego nie powinno się robić, to ubierać sukienek w kolorze białym, gdyż jest on tego dnia przeznaczony dla Panny Młodej oraz koloru czarnego. Ślub jest to wesoła uroczystość i trzeba to podkreślać swoim strojem.

Wesele jest idealną imprezą, by ubrać ładną, elegancką sukienkę choć niektóre kobiety wybierają kostiumy, ale taki trend jest u nas nadal nowością. Drogie Panie, wyboru sukienki nie zostawiajcie na ostatnią chwilę. Poszukiwania odpowiedniej zacznijcie przynajmniej na dwa miesiące przed uroczystością. To da Wam czas na przymierzenie sukienek midi, maxi czy całkiem mini.

Będziecie mogły sprawdzić różne kroje i fasony i wybrać taką, która będzie do Was najbardziej pasowała. Gdy już taką znajdziecie, poszukajcie dodatków takich jak torebka czy buty. Ładny makijaż i fryzura sprawi, że będziecie wyglądały pięknie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście − jeden =