Modne siedziska salonowe

Wykańczając dom, zazwyczaj nie dysponujemy dużym budżetem. Mimo wszystko chcemy by salon stał się wizytówką domu i imponował naszym gościom. Z powodzeniem możemy urządzić to wnętrze bez dużych nakładów finansowych. Stylowym i modnym elementem, którego dość łatwo znajdziemy tańsze odpowiedniki są siedziska. Tanie krzesła do pokoju w niczym nie ustępują drogim wersjom, które możemy znaleźć w magazynach o urządzaniu wnętrz, a będą spełniać swoją funkcję i robić równie dobre wrażenie.

Jakie siedziska do salonu wybrać?

Obecne trendy kreują pufy i podwieszane fotele na gwiazdy wnętrzarskiej mody. Dobrane do prostej sofy, lub narożnika, mogą wyczarować całkiem nowy charakter wnętrza. W najbliższych sezonach odchodzimy od szarości (choć nadal szarość stanowi piękne tło) na rzecz mocnych i nasyconych kolorów morza, trawy, oberżyny oraz ochry. Jeśli postawiliśmy na zdecydowany akcent w postaci barwnej kanapy, możemy nieco zainspirować się lekkością natury i wybrać fotel wiszący, albo kokon, który sprawdzi się świetnie w towarzystwie mebli tapicerowanych, jak również da nam chwilę wytchnienia na balkonie, czy też w ogrodzie. Inspiracji na takie wielofunkcyjne siedzisko możemy szukać np. na stronie: https://meblo-strefa.pl/meble-ogrodowe/fotele-wiszace. Tak z pozoru kontrowersyjny element wystroju zapewni nam wygodę i dzięki niemu nasze wnętrze stanie się stylowe. Równie komfortowe są wcześniej wspomniane pufy. Możemy się nawet pokusić o samodzielne wykonanie najmodniejszych w ostatnich latach puf szydełkowych.

W internecie znajdziemy wiele inspiracji do urządzenia pięknych wnętrz. Musimy jednak pamiętać, że siedziska mają być nie tylko stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim miejscem naszego codziennego relaksu, w związku z czym powinniśmy postawić przede wszystkim na funkcjonalność i wygodę.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


11 − sześć =