Zamek hotelowy na kod – jakie ma zalety?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szyfrowy zamek hotelowy to nowoczesny zamek, który możesz wykorzystać do zabezpieczenia swojego pokoju lub mieszkania. Istnieje wiele zalet korzystania z tych zamków, dlatego też stały się one tak popularne. Oto trzy z największych zalet zamków hotelowych na kod:

Są łatwe do skonfigurowania 

Możesz uzyskać zamek hotelowy kodowy do swojego domu w ciągu zaledwie kilku minut po jego zainstalowaniu. To naprawdę nie jest trudne w ogóle, a istnieje wiele różnych opcji dostępnych, więc można znaleźć taki, który działa dobrze z istniejącym sprzętem drzwiowym.

Są wygodne 

Korzystanie z zamka hotelowego na kod oznacza, że nigdy nie trzeba się martwić o zgubienie kluczy ponownie lub ich kradzież przez kogoś, kto może próbować włamać się do pokoju lub mieszkania podczas Twojej nieobecności. Zamki te działają automatycznie po wprowadzeniu odpowiedniego kodu i można je skonfigurować tak, aby odblokowywały się tylko wtedy, gdy ktoś wpisze określoną sekwencję liczb – dzięki temu nikt inny nie będzie mógł dostać się do środka, nawet jeśli zna Twój kod!

Są bezpieczne i pewne 

Zamki hotelowe na kod są wyposażone w elektroniczny chip, który uniemożliwia ich skopiowanie lub włamanie się do nich przez inne osoby, więc nie ma możliwości, aby ktokolwiek włamał się do Twojego pokoju, nie znając odpowiedniej sekwencji wejścia do drzwi! 

Jeśli chcesz posiadać taki system w swoim hotelu, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: https://www.bigshop.com.pl/zamki-hotelowe-na-kod-c-2458_2452.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje pomp wody do studni
Rodzaje pomp wody do studni
Pompy wody do studni można podzielić na dwa główne rodzaje. Są to pompy powierzchniowe i pompy głębinowe. Pompy powierzchniowe ( […]
Dlaczego warto samemu szyć ubranka dla dzieci?
Dlaczego warto samemu szyć ubranka dla dzieci?
Wybierając ubrania dla naszych dzieci chcemy, aby były one jak najlepiej dobrane. Co więcej, należy wziąć pod uwagę rodzaj materiału […]
Rodzaje pudełek
Rodzaje pudełek
Wykorzystujemy je do wysyłania paczek, przechowywania różnych przedmiotów i opakowanie na prezent. O czym mowa? O pudełkach. W dzisiejszym artykule […]