Szampony i inne środki do pielęgnacji auta

auto business, car sale, consumerism and people concept - happy man touching car in auto show or salon

Zadbany samochód jest wizytówką jego właściciela. Czyste, lśniące auto sunące drogą jest dumą tych, którzy w nim jadą. Za takim pojazdem każdy się obejrzy, by podziwiać piękną karoserię. Problem zaczyna się wtedy, gdy mkniemy wiele kilometrów w kurzu lub deszczu.

Jak utrzymać czystość samochodu nawet podczas długiej podróży?

Gdy planujemy długą podróż autem, musimy mieć pod ręką dobry szampon do samochodu. W każdej chwili będziemy mogli na krótkim postoju przemyć tablice rejestracyjne, błotniki, karoserię. Spryskaną szybę błotem z kałuży, czy felgi również warto przetrzeć szamponem. Najlepiej, gdy podczas takiego wypadu ograniczymy się do uniwersalnego szamponu, który będzie nadawał się do wszystkich powierzchni.

Uniwersalny szampon to jedna butelka półlitrowa ze spryskiwaczem. Doskonały patent, by zajęła jak najmniej miejsca w bagażniku, który na dłuższą jazdę musimy zaopatrzyć w dużo innych rzeczy niezbędnych podczas podróży. Takie środki jak https://carmann.pl/pl/c/Pielegnacja-wnetrza/1 zdadzą egzamin nie tylko przy myciu zewnętrznych powierzchni. Dobrze poradzą sobie z plamami na siedzeniach, bez względu na rodzaj materiału, z którego są zrobione. Przetrzemy nimi także kokpit i boczki, klamki, nawet wycieraczki.

Na krótkich odcinkach trasy też możemy używać uniwersalnego szamponu, natomiast w garażu trzymajmy szampony lub pianki  już z przeznaczeniem indywidualnym. Mając więcej czasu, będziemy mogli doczyścić fotele ze skóry specjalną pianką, a kokpit pokryjemy impregnatem. Gdy będziemy używać wszystkich preparatów wysokiej jakości, myte powierzchnie będą wyglądać wciąż jak nowe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − czternaście =